ks. Józef Potoniec

ks. Józef Potoniec

Prezes Zarządu Fundacji

„Gdzie miłość wzajemna i dobroć, tam znajdziesz Boga żywego” – te słowa zaczerpnięte z pieśni religijnej były inspiracją w założeniu Fundacji Parafialnej JEDNA RODZINA. Bo gdzie można okazywać miłość i dobroć? W pełnieniu dobrych uczynków!!! Dlatego ta Fundacja przez niesienie pomocy innym, przez angażowanie się w życie parafialne ma rozwijać miłość do Boga i drugiego człowieka. 

Bóg stworzył cały wszechświat z miłości, dlatego celem Fundacji jest znajdywanie Boga we wszystkim, w każdym człowieku, a wszystkich ludzi i wszystkie działania w Bogu. Gdy tak będziemy starali się postępować to na pewno nasza PARAFIA będzie się rozbudowywać i będzie wzrastać duchowo.

Niech króluje w naszych sercach BÓG.

Aneta Łyszczarz

Aneta Łyszczarz

Członek Zarządu Fundacji

Mam na imię Aneta i od najmłodszych lat związana jestem z parafią Pogwizdów. To tutaj wzrastałam, przyjmowałam sakramenty i to tutaj należę do wspólnoty parafialnej. Zawodowo, zgodnie ze swoim wykształceniem, od kilkunastu już lat, los powiązał mnie z samorządem gminnym, gdzie na co dzień głównie zajmuję się obsługą przedsiębiorców. Prywatnie jestem miłośniczką nordic walking, długich spacerów i wędrówek po górach. Uwielbiam podróże (te małe i te duże), podczas których mogę zwiedzać i okrywać nowe miejsca. Amatorsko zajmuję się fotografią – w szczególności krajobrazową i przyrodniczą. Kocham i szanuję przyrodę, z mocy natury czerpię siłę i staram się wykorzystywać ją w wielu dziedzinach swojego życia. W swojej pracy na rzecz fundacji, najbliższa mojemu sercu będzie pomoc dzieciom i praca z nimi. Mocno liczę na wsparcie i pomoc wielu z Was, za co z góry serdecznie dziękuję. 

Beata Chodorowska-Kęcik

Beata Chodorowska-Kęcik

Członek Zarządu Fundacji

Wśród moich podstawowych wartości ważne miejsce zajmuje rodzina, ta bliższa i ta dalsza. Przyjazna atmosfera rodzinna wyzwala we mnie radość. Satysfakcję sprawia mi także wykonywana praca zawodowa. Jako mediator ciągle poznaję ludzi i ich potrzeby oraz mogę pomagać w rozwiązywaniu licznych konfliktów. Cenię sobie pokój, dlatego tam gdzie mogę, unikam sądowej batalii i zachęcam do polubownego rozwiązywania sporów. Uwielbiam odpoczynek na łonie przyrody, w ciszy lub przy dźwięku muzyki. Poprzez działalność na rzecz Fundacji, chcę uczestniczyć w skutecznym niesieniu pomocy tym wszystkim, którzy zwrócą się do nas z prośbą o wsparcie.

Ryszard Birkowski

Członek Zarządu Fundacji

FUNDACJA PARAFIALNA JEDNA RODZINA

Pogwizdów 1, 32-700 Bochnia

NIP: 8681982875

REGON: 520261258

KRS: 0000927874

Nr konta: 69 1020 4984 0000 4102 0153 8156

kontakt@fundacjajednarodzina.pl